Global Work Sp. z o.o.
ul. Padlewskiego 6
41-800 Zabrze

tel. kom.: +48 538 818 478
e-mail: info@globalwork.com.pl

Pracuj z nami


Global Work Sp. z o. o. oferuje zatrudnienie w firmie z branży izolacyjnej, będącej częścią międzynarodowego koncernu i posiadającej tradycję oraz ponadczasowe wartości etyczne. Nasze oferty pracy skierowane są w szczególności do osób posiadających uprawnienia oraz doświadczenie w branży budownictwa przemysłowego. Przykładowe stanowiska, na które poszukujemy kandydatów to m. in. Monter izolacji, Blacharz warsztatowy, Malarz, Monter rusztowań.

Drodzy Kandydaci,

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO”). Ze względu na zmiany wprowadzone regulacjami prawnymi, chcemy poinformować, w jaki sposób Twoje dane osobowe są przez nas przetwarzane w celach rekrutacyjnych, jeżeli zostaną nam udzielone przez Ciebie odpowiednie zgody.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Global Work Sp. z o.o., z siedzibą w Zabrzu, 41-800, ul. Padlewskiego 6. Nadto, możesz skontaktować się z nami również pod adresem e-mail: info@globalwork.com.pl.

Szczegółowe informacje na temat przysługujących Ci praw, w tym podstawy przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, kategorii odbiorców, którym mogą zostać przekazane w celach rekrutacyjnych (poza wymienionymi tam podmiotami Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym do tego na podstawie przepisów prawa), a także o okresie ich przechowywania znajdziesz tutaj

Pamiętaj, że podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. W każdym czasie możesz żądać usunięcia Twoich danych osobowych.

Jeżeli chcesz zapoznać się z naszą Polityką Prywatności, kliknij tutaj

Jeżeli chcesz zaaplikować, użyj przycisku „Wyślij CV”